מבחן IELTS

מבחן IELTS הוא מבחן סף הבודק את רמת האנגלית שלכם, כאשר אתם רוצים להגר או ללמוד בארצות בהן מדברים אנגלית. מבחן IELTS נדרש על ידי רשויות ההגירה ומוסדות הלימוד בארץ אליה מהגרים וכיום ניתן להיבחן במבחן עבור כל ארץ אליה רוצים להגר. מטרת מבחן IELTS היא להעריך את יכולות הדיבור, קריאה, שמיעה וכתיבה של כל מי ששפת האם שלהם אינה אנגלית.

מבחן IELTS ניתן בשתי גרסאות לנבחנים: IELTS General למי שרוצה להגר ולעבוד במדינה דוברת אנגלית, IELTS Academic, למי שרוצה ללמוד במדינה דוברת אנגלית. ההבדל בין שתי הגרסאות של מבחן IELTS משמעותי. מבחן IELTS General שם דגש על יכולות הדיבור ומציג משימות קלות יותר בחלק הכתיבה והקריאה. מבחן IELTS Academic מציג משימות כתיבה וקריאה ברמה גבוהה בנוסף למשימות הדיבור והשמיעה.

מבחן IELTS הוא מבחן נייר ועפרון, כאשר לכל חלק במבחן מוקצב זמן מוגדר. הציונים של מבחן IELTS ניתנים בסקאלה שבין 0 ל9. לכל חלק במבחן ציון משלו והציון הסופי של מבחן IELTS משקלל את ארבעת חלקי המבחן. כאשר אתם ניגשים למבחן IELTS על מנת להגר, זכרו שרשויות ההגירה קובעות ציון סף למעבר של המבחן, עם דגש ספציפי על ציון בחלק הדיבור, שכן המבחן בודק כיצד תוכלו לתקשר בשפה מדוברת בארץ אליה אתם מהגרים.

כדי לקבל את ההכנה הטובה ביותר עבור מבחן IELTS אנו ממליצים על קורס הכנה מקיף לכל סוג מבחן IELTS אליו ניגשים. קורס IELTS בבית הספר האמריקאי יכין אתכם לקרת מבחן ג'נרל או אקדמיק באופן המקיך ביותר ותוך הקפדה ותרגול כל המיומנויות הנדרשות במבחן. כל מורי קורס IELTS דוברי אנגלית שפת אם ובעלי ניסיון רב בהכנת תלמידים למבחןIELTS . בעזרת קורס IELTS תוכלו ללהתקדם בהגשמת חלומכם .

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם